Ana sayfaModa

2019 Festival Modası

moda
moda

Hadi gözünüz aydın, festival sezonu açıldı! Her zaman ve her yerde olduğu gibi festivallerde de biz kadınların moda konusunda “ne giyeceğim?” çilesi de başlamış bulunmakta… Cidden, sen festivalde ne giyeceksin? Senin festival stilin ne? Hımm, uzun süreli bir sessizlik… Sende ne giyeceğini bilmeyenlerdensin sanırım. O halde seni aşağıya alalım.

Stil Alarmı: Festival Sezonu Açıldı! Senin Festival Stilin Ne?

Zeytinli Rock Festivali, MilyonFest, HoliFest, KalFest, One Love Festival, Chill Out Festival derken hızlı %100 eğlenceye doyacağınız bir müzik serüveni başlıyor! Peki festivalde ne giyeceğine dair bir fikrin var mı? Yok mu? Merak etme bu haberimiz tam bir festival stil rehberi niteliğinde! Hadi başlayalım!

Etnik ve bohem stilin tahtı sallanıyor mu?

Son birkaç sezondur festivallerde sıkça karşımıza çıkan etnik ve bohem stil, yerini yepyeni stillere bırakıyor desek yalan olmaz… Festival katılımcıları bohem be etnik stil kombinlerini hiç mi giyinmiyor? Tabi ki giyiniyorlar fakat; eskisi kadar revaçta olmadığını söylememiz gerek. Sizler yine de bu stiller ile ilgili kombin düşünüyorsanız aşağıda bulunan 3 örnek sizlere rehberlik edebilir…

Etnik ve bohem stilin tahtı sallanıyor mu_ (1)

Etnik ve bohem stilin tahtı sallanıyor mu

Etnik ve bohem stilin tahtı sallanıyor mu_ (3)

 

Dantelin önlenemez yükselişi!

Festivallerde pek de görmeye alışık olmadığımız danteller bu sene aşırı trend! Dilerseniz üstünüze, dilerseniz de altınıza seçeceğiniz dantelli bir parça ile kombininizi son trendlere göre yapabilirsiniz. Kombininizi abartılı ve gösterişli takılarla tamamlamayı unutmayın!

Payetli büstiyerler!

Payetli büstiyer modası sol kulvardan dört nala koşturarak geliyor desek yeridir. Genelde gümüş renk tonlarında kullanılan bu payetli büstiyerler, dantellerle de kombinlendiğinde ortaya muazzam bir görüntü çıkıyor. Kimileri de büstiyerleri giymek yerine göğüs bölgelerini sanki büstiyer giymiş gibi pullar ve simlerle kaplıyor. Cesaretin varsa bunu da deneyebilirsin!

Festivallerin vazgeçilmezi: Püsküller!

Püsküllü kıyafetlerin modası gelip geçici olabilir. Ama bu kural festivallerde çiğneniyor! Müzik ve dans ile iç içe olan bu festivallerde püsküllü kombin yapmadan olur mu? Elbette ki hayır! Müzik ve dansın ritmine kendinizi kaptırın ve muhteşem püsküllü kombininiz ile festivalin parmakla gösterilen kızı siz olun.

Abartılı aksesuarlar

Festival stillerinde vazgeçemediğimiz bir diğer şey de aksesuarlar… Her ne giyerseniz giyin, her ne kombin yaparsanız yapın, stilinizi bol bol aksesuarla tamamlamayı ihmal etmeyin. sade bir kombininiz de olsa, gösterişli bir kombinde… Festivalin olmazsa olmazı bol bol aksesuar!

Gözlüksüz olmaz!

Abartılı aksesuarlardan bahsettik fakat en az onlar kadar önemli bir şey varsa o da gözlükler! Renkli camlı gözlük modelleri, kedi gözü modelleri, retro gözlük modelleri ya da çerçeveli gözlük modelleri… Kendinize en uygun seçeceğiniz gözlük modellerini çantanıza atmayı unutmayın! 2019 güneş gözlüğü trendleri ile ilgili bilgi için Shallwe sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Neon renklerin enerjisi

Bu yılın en favori renkleri arasında yer alan neonlar, festival kombinlerinizde mutlaka kullanmanız gerekenler arasında geliyor. Neon renkler sayesinde hem sizin hem de etrafınızdakilerin enerjisi kat be kat artacak!

 

 

 

 

Kıl Çadır Nedir?

Previous article

İzmir Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi

Next article

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir