Ana sayfaModa

2019 Yaz Aylarında Gömlek Elbiseler Trend Olacak!

2019 Yaz Aylarında Gömlek Elbiseler Trend Olacak!
2019 Yaz Aylarında Gömlek Elbiseler Trend Olacak!

 

2019 yılı yaz sezonunda dolaplarınızdan eksik etmemeniz gereken parçalardan biri de gömlek elbiseler olacak! Daha şimdiden çizgili motiflere sahip olan, çiçekli veya düz renkli, midi ya da mini, beli kemer detaylı bir çok gömlek elbise modeli pek çok markanın koleksiyonunda yerini almaya başladı.  Yediden yetmişe herkesin bütçesine uygun fiyatlar ile satışa sunulmuş olan gömlek elbise modelleri en güzel görünümü yakalamanız için kullanacağınız muhteşem parçalardan biri olacaktır. Özellikle de sade renkler ve beyaz tonlarındaki gömlek elbiseler kimi zaman seksi bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacakken, bu tür ürünleri spor ayakkabılarla kombilendiğinizde de sportif bir şıklık elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu tarz ürünleri kullanmanın en büyük avantajlarından biri de şüphesiz ki konfor olacak. Peki gömlek elbiseleri nasıl kombinlemelisiniz?

Öncelikle bir çok ünlünün de moda ikonunun da sıkça kullandığı gömlek elbiseler, bel kemerleri ile kullanıldığında çok daha şık görünüm ortaya çıkmaktadır. Birbirinden güzel tasarımları gerek sandaletlerle, gerekse de topuklu ayakkabılarla kullanabileceksiniz. Daha kaliteli bir görünüm yaratmak içinse keten ya da pamuk kumaşlardan üretilmiş gömlek elbise modellerini tercih etmek çok daha doğru olacaktır. Ayrıca kot kumaşlardan üretilmiş modeller 2019 yılı yaz sezonunda büyük talep görecektir. Eğer kot kumaş kullanmayı sevmiyorsanız, açık mavi renkli keten kumaştan üretilmiş ya da krem renkli pastel tonları barındıran gömlek elbiselerden mutlaka dolaplarınızda bulundurmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Yeni sezon gömlek elbiselerin en önemli detaylarından biri de geniş kesime sahip olmaları olacak. Gerek gizli düğme detayları gerekse de asimetrik kesimli gömlek elbiseler sezonun en çok sevilen parçaları arasında yerini alacak. 2019 yılının hem ilkbahar hem de yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu parçalar, geniş kemer detaylarında daha modern hale gelecek. Elbette ki bu tarz ürünlerle birlikte kullanacağınız çanta ve diğer tüm aksesuarları seçerken de özenli davranmanız gerekir. Mesela mini çantalar gömlek elbiselerinizin en önemli tamamlayıcılarından biri olacağını kesinlikle unutmamalısınız. Ayrıca dantel detaylarıyla birlikte kullanılan bir çok model de şıklığınıza şıklık katacak!

Hidrosel Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir?

Previous article

Haşimato Tiroidi Nedir?

Next article

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir