Ana sayfaModa

Çekici Giyinmenin Sırları Nelerdir?

Çekici Giyinmenin Sırları Nelerdir
Çekici Giyinmenin Sırları Nelerdir

 

Her kadın kendisine has tarzı ile ön plana çıkmak ister. Bu nedenle biraz çekici, biraz da modaya uygun kıyafetleri seçmek konusunda heyecanlı bir alışveriş süreci geçirilmektedir. Peki çekici olmak isteyen bir kadının nelere dikkat etmesi gerekir? Çekici giyinmenin sırları nelerdir? Bilindiği gibi insanlar bir ortama girdiklerinde ya da günlük yaşantısında giymiş oldukları kıyafetler ile karşılanır, daha sonrasında ise ettikleri sohbet ve bilgi düzeyi ile de saygınlık kazanırlar. Bu nedenle iyi bir giyim tarzı sadece kadınlar için değil, herkes için önemli olacaktır. Çünkü dikkat çekici, kimi zaman sade ve özgün tarzımızla kendimize olan saygımızı artırmak şöyle dursun, hem daha güçlü hem de daha alımlı ve cezbedici hissetmemiz de kaçınılmaz olacaktır.

Unutulmamalıdır ki kıyafet ve tercih ettiğimiz stil dış dünyaya düşüncelerimizi yansıtacak son derece önemli bir husustur. Çevremizdeki insanlar da kıyafetimize göre bize bir bakış açısıyla bakarlar.  Elbette ki üretilen her elbisenin kendisine has özellikleri vardır. Fakat her parçayı, her yerde giymemiz de ne yazık ki doğru olmayacaktır. Özellikle de günlük yaşantımızda daha sade ve basit parçaları tercih ederek giyinirsek, daha asil bir havaya sahip olabiliriz. Fakat kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken bazı konular da vardır. Bunlardan biri de vücut tipimizdir. Kişiler kendilerine yakışan kıyafetler taşımak ve stillerine bu şekilde yön vermek için daha vücut hatlarını çok iyi bilerek, ona göre seçim yapmalıdır.

Kadınların vazgeçilmezlerinden biri olarak bilinen Blazer ceketler her vücut tipi için uygun olan nadir parçalar arasında yer alır. Blazer ceketlerin yanı sıra günlük yaşantımızın vazgeçilmez parçalarından biri de kot pantolonlar olacaktır. Tercih ettiğimiz kotları da yine ortama göre seçmeliyiz. Mesela bir iş görüşmesine giderken yırtık bir jean tercih etmek doğru değildir. Fakat boru paçalı sade jean pantolonları, blazer ceket ve de sade bir tişört ile kombinlediğiniz oldukça şok bir görüntü yakalamanız da kaçınılmaz olacaktır. Aynı zamanda jean pantolonların çekici bir giyim tarzının anahtar parçalarından biri olduğunu da söylemek bir hayli doğru olacaktır.

Oversize Modası 2019 Yılına Damgasını Vurdu!

Previous article

Su çiçeği hastalığı nedir ve belirtileri nelerdir?

Next article

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir