genel kültür

Dumpper Nereden İndirilir?

Dumpper Nereden İndirilir_ (1)

 

İnternet gerek insanlarla iletişimimizi daha etkin kılmak için, gerekse de sosyal medya platformlarında keyifli bir zaman dilimi geçirerek farklı bireyler tanıma ve kültür birikimini artırmak için son derece önemlidir. Günümüzde insanların büyük bir kısmı internet kullanıcısıdır. Ayrıca internet kullanımı sağlayan herkesin de mutlaka sosyal medya hesaplarının olduğu görülmektedir. Bilindiği gibi insan doğası gereği sosyal bir varlıktır. Kimi zaman sosyalleşme sürecinde, kimi zaman ise iş hayatının yoğunluğundan kaynaklanan sebeplerden dolayı internet Wifi şifresi ya da sosyal medya hesap şifrelerini anlık olarak da olsa unutabilmektedirler. Peki böyle durumlarda ne yapılması gerekiyor? Öncelikle Wifi kırma ya da instagram şifresi kırmak için özel programlar kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Wifi şifre kırma işlemi aslına bakıldığında, sosyal medya hesaplarını kırma işlemlerine göre çok daha basit ve de uygulaması çok daha kolaydır.

Özellikle de son zamanlarda insanların büyük bir kısmı Wifi şifre kırma işlemlerinde Dumpper isimli bir programı tercih etmeye başlamışlardır. Bu program, sadece acıların görebildiği ağlarda çalışır. Yani wps modem özelliği olmayan internet bağlantılarında çalışmamaktadırlar. Bunun altında yatan temel neden ise en sık kullanılan karakter kombinasyonları ve de olası karakter kombinasyonlarının seri olarak denemesidir. Wifi internet şifresi kırma programını aktif olarak kullanabilmek için öncelikle indirme işleminin tamamlanması gerekmektedir. İnternet üzerinde birçok mecrada birbirinden farklı versiyonların indirme linkleri bulunur. Bu linklere kolayca ulaşım sağlamak için arama motorlarına Dumpper indir yazılarak arama yapılması gerekir. Şunu da belirtmek gerekir ki kötü niyetli kullanımlar yani başkalarının hesaplarını ele geçirmek amaçlı uğraşlar yasal olmayacaktır. Yani sizleri bu konular ile uğraşmamanız konusunda uyarıyoruz.

Dumper indirmeye ve kendi hesabınıza ulaşmaya karar verdiyseniz bu uygulamayı indirdiğiniz yerin güvenliğinden emin olun. Çünkü bazı fırsatçılar insan ihtiyaçlarından kullanarak, kötü yazılımlara bulaşmanıza neden olabilirler. Bu nedenle güvenilir bir kaynak bulmak şarttır. Güvenli bir kaynak elde ettikten sonra ise indirdiğimiz dosyayı rar arşivinden çıkarmalıyız. Aslına bakıldığında yapılması gereken tüm adımlar, linklerin en alt kısımlarında tüm detayları ile ilgilenen kişilere aktarılmıştır. Böylece unutulan kendi hesabınız için İnstagram şifre kırma işlemini girişebilirsiniz. Bunun için de yine özel bir program indirmeniz gerekebilecektir.

En İyi Cins Köpekleri Sahiplenin

Previous article

Kozmetik Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Next article

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir