genel kültür

Katalog Çekimi için Model Temini

Katalog Çekimi için Model Temini
Katalog Çekimi için Model Temini

 

 

Katalog çekimi projesi profesyonel ekip ve iyi bir tecrübe gerektirmektedir. Kadrajdan ışığa, ışıktan model seçimine kadar profesyonel detay ister ve planlama gerektirir. Reklam fotoğrafı ile ürün fotoğrafı birbirinden konsept ve içerik olarak ayrıdır. 10 Yıllık tecrübeli ekibimiz talebinize uygun katalog tasarım ve çekim projesinde projelerinize talibiz.

  • İnstagram Katalog Çekimi
  • Website Katalog Çekimi
  • Reklam ve Ürün Çekimleriniz için hizmetinizdeyiz.

 

Katalog çekiminden önce ilgili kastlar oluşturulur, bu aşamada model ajansı olarak 3000’e yakın yerli ve yabancı modellerimiz sizin talebiniz doğrultusunda kastta hazır bulunmaktayız. Bize verdiğiniz brief doğrultusunda yerli ve yabancı modellerimizle casta gelmekteyiz. Cast esnasında istediğiniz ürünleri denetebilir model üzerinde nasıl durduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. İlk alınan dialardan müşterinin beğendiği resimleri seçmekteyiz ardından dekupe ediyor ve müşteriye sunmaktayız.

Bella Ajans olarak; Katalog fotoğraf çekimleri, firma, şahıs yahut şirketlerin ilgili çalışmalarına ve ürünlerine ait olan kataloglar için planladıkları profesyonel çekimlerdir. Bu katalog çekimleri başlıca takı, kostüm, aksesuar gibi ürünlerdir. Ek olarak kurumsal bir firmanın sunduğu hizmeti de olabilir. Katalog çekimlerinde hedeflenen; öncelikle çekimi gerçekleştirilen ürün ve hizmetin ön planda olmasıdır.

 

Milyonlarca İnsana Ulaşın! Profesyonel Katalog Fotoğrafçısı!

Çağımızın en etkili anlatım dili fotoğraf. Yüzlerce kelimenin anlatamadığını bir kare açıklıyor artık. Bu da en etkili tanıtım ve reklam yollarından biri oluyor haliyle. Katalog ve Model fotoğrafçılığı ise bu görsel tanıtım kaynaklarından sadece birisidir. Ürün ve hizmetlerin potansiyel müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayan

Bella olarak;  profesyonel fotoğrafçılar, yüksek teknoloji çekim sitemleri, deneyimli çekim ekibiyle 11 yıldır profesyonel prodüksiyon hizmeti veriyoruz.

 

Fotoğraf Hizmetleri

  • Stil Danışmanlığı Fotoğraf Çekimi
  • Sanat Yönetimi Fotoğraf Stüdyosu
  • Saç-Makyaj Ekibi Katalog Çekimi
  • Model Cast Hizmeti Photoshop ReTouch

 

Katalog çekimleri, ağırlıklı olarak fuar ve aynen organizasyonlar için hazırlanacak basılı materyallerde ve öteki basılı yayınlarda kullanılmaktadır. Var işin ve ortaya çıkacak fotoğrafların uzun ömürlü, kalıcı olması hem satış hem de arşivleme adına son aşama önem arz etmektedir. Şirketlerin veya firmaların bu kalıcılığı akıllara kazınan ve kaliteli tek biçimde dizayn etmesi için alanında uzman reklam fotoğrafçıları ile tasarı emek harcaması yapması gerekmektedir. Çalışacağınız ajans veya ajansları belirlemeden ilkin referanslarımız kısmını, yaptıkları tüm uğraşları dikkatli bir şekilde incelemeli aklınıza takılan sorulara cevaplar aramalısınız.

 

Temalı, Konsepti değişik ve net fotoğraflar kataloğunuzun incelenmesinde ilgiyi artıracak, dikkati toplayacak, müşterinizin mahsül yada hizmetlerinize odaklanmasını elde edecektir.

Personel Tişörtü

Previous article

Güzel Ve Kaliteli Yaşlanma Yolları Nelerdir?

Next article

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir