İlginizi çekebilir

LOL RP Nedir ve Neler Yapılır?

LOL RP Nedir ve Neler Yapılır_ (1)

 

 

Lol kelime açılımı ile League Of Legends demektir. Türkçe ismi ile de Efsaneler Ligi olarak da nitelendirilebilmektedir. Bu sistem Riot Games tarafından geliştirilmiştir. İlk defa 2009 yılında yayınlanarak ülkemizdeki oyun severlerin de yakından ilgisini çekmeyi başarmıştır. Tür olarak çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası olarak da isimlendirilmesi mümkündür. Lol’de Sihirler Vadisi, Uğursuz Koruluk ve de Sonsuz Uçurum olmak üzere toplamda 3 farklı harita bulunur. Android hariç olmak üzere farklı işletim sistemlerinde çalıştırılması mümkündür. Oyunun temel amacı karşı takımın savunma binalarıyla desteklenen Nexus binasını yok etmektir. İlk aşamada maça başlarken şampiyonaların güçsüz olduğu görülüyor. Lol oynarken şampiyonlar civardan eşya toplayarak kendilerini güçlendirirler.

 

Lol RP açılımı ise Riot Points olarak biliniyor. Yine bu sistem de Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Tam manasıyla oyuncuların oyun içerisinde kullandıkları para birimi olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu sistemde yer alan oyuncular yapacakları tüm alışverişlerde kullanabilirler. Oyuncuların her biri Lol RP’de, oyun içi kazanç da elde etme hakkı kazanacaklardır. Aynı zaman da bazı kostüm ve geliştirme kartları da bu yöntemle temin etmek mümkün olacaktır. Böylece önemli bir deneyim çeşitliliği de söz konusu olacaktır. Peki son zamanlarda dikkat çeken bir sistem olarak karşımıza çıkan Lol RP nasıl kullanılmaktadır? Lol RP ile neler yapılabiliyor?

 

Sistem kullanımı aslına bakıldığında çok basittir. Lol RP, direk olarak oyun içerisinde aktive edilebiliyor. Aktif kullanım için ilk aşamada oyuna giriş yapılmalıdır. Sonrasında ise kategoride bulunan mağaza sekmesine tıklanması gerekir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra yeni bir sekme karşınıza çıkar. Burada satın al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından Riot Pin ve Kodlar seçeneğini seçerek herhangi bir platformdan satın almış olduğunuz Lol RP kodunu ilgili alana girmeli ve aktive işlemini tamamlamalısınız. Lol RP fiyatları sanıldığı kadar da pahalı değildir. Rakamlar satın alınacak ürüne göre değişiklik gösterir. Fakat genel olarak 400 RP, 840 RP, 1780 RP ve 6450 RP gibi seçenekler bulunmaktadır. Kişiler diledikleri RP’lerden birimi seçebilecektir.

Köpek Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Previous article

Aktüel Ürün Katalogları

Next article

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir