genel kültür

Uçak Kargo Fiyatları

Uçak Kargo Fiyatları
Uçak Kargo Fiyatları

 

Uçak kargo, uluslararası taşımacılık standartlarında en iyi seviyeye ulaşmış ve de en kaliteli hizmetin bir numaralı adreslerinden biri olmuştur. Bu alanda hizmet veren firmaların merkezleri genellikle Ankara ve de İstanbul gibi çok büyük şehirlerde yer alır. Ancak ülkenin neresinden kargo gönderimi yaparsanız yapın, her daim iyi bir müşteri hizmetleri servisi, güler yüzlü çalışanlar ve en iyi standartlara ulaşmış olan kargo hizmetinden memnun kalmamanız imkânsız hale gelecektir. Elbette ki hem hızlı hem de güvenli kargo denildiği zaman insanların akıllarına birbirinden farklı sorular da gelmektedir. Mesela uçak kargo ile gönderilen bir kargo ile normal koşullarda gönderilen bir kargo fiyat arasında ne fark vardır? Genel olarak fiyat karşılaştırması yapıldığında verilen hizmete ve diğer kargo gönderim yöntemlerine göre çok fazla bir farktan söz etmek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle uçak kargo fiyatlarının da ekonomik anlamda standart bir gelire sahip olanlara çok fazla külfet getireceğini söylemek doğru olmaz.

Daha iyi bir söylemle, kargoların istenilen zaman diliminde çıkış limanlarından, varış ülkelere ve şehirlere kadar çok kısa sürede işlem görüp teslim edilmesi düşünüldüğünde, talep edilen rakamların, diğer taşımacılık yöntemlerine göre çok daha ekonomik olduğunu söylemek oldukça doğrudur. Uçak kargo fiyatları daha evrensel bir çapta incelendiğinde ise; ülkeler arası mesafeye, kargoların niteliklerin ve de uçakların kapasitelerine göre birbirinden farklı fiyat politikalarının uygulandığını görmek de kaçınılmaz olacaktır. Bilindiği gibi yurtdışı kargo firmaları teslimatları en fazla 10 gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Fakat uçak kargo tercih edildiğinde bu teslimat süresinin 1 güne kadar düşürülmesi mümkün olacaktır.

Günümüzde havalimanlarında da kurye hizmet veren taşımacılık şirketlerinin bulunduğunu görebilirsiniz. Fakat en güvenilir firmalar hemen her yerde bayisi bulunan kurumsallaşmış şirketlerdir. Uçak kargosu fiyatları hakkında net bir rakam söylemek mümkün değildir. Fakat 30 kilo ve üzeri tüm paketlerde çok daha uygun rakamlarla gönderim sağlamanız olanaklar dahilindedir. Ayrıca kurumsal veya bireysel gönderimlerde de kampanyalı dönemler söz konusudur. Hava kargo yöntemiyle güvenli teslimat gerçekleştirmek ve uygun fiyatlarlar kargo gönderimi yapmak için bayilere gidilmesi şarttır.

Beyaz Eşya ve Klima Servisleri

Previous article

Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

Next article

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir